Rännakud juhi päris olemuseni

Juhi rännakud

Kas tohib, et ma vahepeal ei arene? Kogu aeg peab õppima, kasvama, arenema. Äkki saaks niisama olla?“ Nii räägivad juhid, kes on pikalt enda arendamisega tegelenud ja tahavad vahepeal rahulikumalt võtta.

Saab ka rahulikumalt ja loomulikumalt kasvada. Liikuda rohkem ning keskenduda olulisele.

Milleks rännakud?

Eestlaste jaoks on looduses liikumises midagi ürgset ning olulist. See:

  • Maandab pingeid;
  • Aitab elu ja probleeme näha avaramast vaatenurgast;
  • Muudab meele rõõmsamaks, õnnelikumaks ja rahulikumaks.

Üks esimesel rännaku osalenu ütles nii:

“Juhtimine algab ikka endast. Kui oled väsinud ja akud tühjad, pole mõtet teiste ette minna. Tundsin minagi, et vaja akusid laadida. Tegemata tööd ja probleemid ei taha kuidagi väheneda.

Sisse läksin vaevaliselt tundes raskust õlgades, jõudu polnud, seda ägedam oli tunne sellest vabanedes. Aitäh kaasteelistele, suured tänud Ain kutsumast ja utsitamast. Tänutunne ei mahu sõnadesse. Soovin kõigile mõnusaid hetki looduses!” Ülle Susi

Kuidas?

Kulgeme kord kuus looduses ja räägime päris teemadel. Jagame väljakutseid ning küsimusi. Saame teistelt edasi viivaid peegeldusi. Keskendume olulisele, turvalises ja toetavas keskkonnas.

Peame looduses piknikku toetava ja tervisliku ampsuga. Teeme kõike kergelt ja mõnusalt- elus on tõsidust niigi piisavalt.

Puhkehetkel

Kellele?

Rännakud sobivad sulle, kui oled vabadust, lihtsust ja loomulikkust hindav. Kergelt isepäine ja looduses liikumist armastav. Ennast ja teisi väärtustav, samas end ja elu mitte liiga tõsiselt võttev.

Millal ja kus?

Rännakud toimuvad reedeti septembrist juunini 2023, algusega kell 13:00. Rännakute kestvus 4-5h.

Rändame looduskaunites kohtades, Tallinnast umbes tunni sõidu raadiuses.

Võid tulla nii üheks korraks kui ka kõigil osaleda. Nii nagu sulle sobib.

Rännakute kuupäevad:

2022: 30.09, 14.10, 18.11, 30.12

2023: 27.01, 23.02, 31.03, 28.04, 28.05, 16.06

Kes?

Rännakuid veab Ain Mihkelson, kes on neid viimased üheksa aastat lihvinud. 15a töötas ta Swedbankis juhina. 12a on uurinud inimhinge puudutavat. Looduses on rännanud 20+ aastat. Viimased 7 aastat on juhtide arengut toetanud mentori, coachi ja koolitajana. Pikemalt saad Aini kohta lugeda siit.

Maksumus

190EUR+km kord, eraisik ilma km’ta.

Liitumine

Pane palun end siin kirja hiljemalt 2 päeva enne rännakut.  Küsimused ja lisainfo: ain.mihkelson@kasvulabor.ee või telefonil 50 19 580.

Mida osalejad veel on öelnud?

It is the best way to get energy, just being in nature. Days in the forest, Estonian swamps in Raplamaa:) with great friends and talks about the life, purpose, leadership and of course, our nature:) thank you , Ain Mihkelson!

Heidi Sölba, President/Chairman of the Board at World Cleanup Day


Eestimaa soo ja soojärv teevad imet. Imeline, erakordne, ainulaadne soo – sisse läksin vaevaliselt tundes raskust õlgades, jõudu polnud, seda ägedam oli tunne sellest vabanedes.
Aitäh kaasteelistele, suured tänud Ain kutsumast ja utsitamast. Tänutunne ei mahu sõnadesse.
Soovin kõigile mõnusaid hetki looduses!

Ülle Susi, Interim manager, executive coach and mentor.


Tule rända koos meiega!

Saad parema tervise, rõõmsama meele, uued ägedad tuttavad ja olulised taipamised.