Juhi rännakud

Milleks rännakud?

Eestlaste jaoks on looduses liikumises midagi ürgset ning olulist. See:

  • Maandab pingeid;
  • Aitab elu ja probleeme näha avaramast vaatenurgast;
  • Muudab meele rõõmsamaks, õnnelikumaks ja rahulikumaks.

Kuidas?

Kulgeme kord kuus looduses ja räägime päris teemadel. Jagame väljakutseid ning küsimusi. Saame teistelt edasi viivaid peegeldusi. Keskendume olulisele, turvalises ja toetavas keskkonnas.

Peame looduses piknikku toetava ja tervisliku ampsuga. Teeme kõike kergelt ja mõnusalt- elus on tõsidust niigi piisavalt.

Puhkehetkel

Kellele?

Rännakud sobivad sulle, kui oled vabadust, lihtsust ja loomulikkust hindav. Kergelt isepäine ja looduses liikumist armastav. Ennast ja teisi väärtustav, samas end ja elu mitte liiga tõsiselt võttev.

Millal ja kus?

16.06.23 rännak toimub kell 11-15 Raplamaal Loosalu rabas. Osalejatele saadame täpsema info asukoha jmt kohta peale registreerimist.

Lisaks osalejate teemadele arutleme, kas lahkusest kantud juhtimine on võimalik? Kuidas see välja näeb ja mida kaasa toob?

Registreerimine

Pane palun end siin kirja hiljemalt 2 päeva enne rännakut.  Küsimused ja lisainfo: ain.mihkelson@kasvulabor.ee või telefonil 50 19 580.

Rännakute kuupäevad:

2022: 30.09, 14.10, 18.11, 30.12

2023: 27.01, 23.02, 31.03, 28.04, 12.05, 16.06

Kes?

Rännakuid veab Ain Mihkelson, kes on neid viimased üheksa aastat lihvinud. 15a töötas ta Swedbankis juhina. 12a on uurinud inimhinge puudutavat. Looduses on rännanud 20+ aastat. Viimased 7 aastat on juhtide arengut toetanud mentori, coachi ja koolitajana. Pikemalt saad Aini kohta lugeda siit.

Maksumus

190EUR+km kord, eraisik ilma km’ta.

Liitumine

Pane palun end siin kirja hiljemalt 2 päeva enne rännakut.  Küsimused ja lisainfo: ain.mihkelson@kasvulabor.ee või telefonil 50 19 580.

Esimesel rännaku osalenud ütlesid nii:

“Juhtimine algab ikka endast. Kui oled väsinud ja akud tühjad, pole mõtet teiste ette minna. Tundsin minagi, et vaja akusid laadida. Tegemata tööd ja probleemid ei taha kuidagi väheneda.

Sisse läksin vaevaliselt tundes raskust õlgades, jõudu polnud, seda ägedam oli tunne sellest vabanedes. Aitäh kaasteelistele, suured tänud Ain kutsumast ja utsitamast. Tänutunne ei mahu sõnadesse. Soovin kõigile mõnusaid hetki looduses!” Ülle Susi, Interim manager, executive coach and mentor.


It is the best way to get energy, just being in nature. Days in the forest, Estonian swamps in Raplamaa:) with great friends and talks about the life, purpose, leadership and of course, our nature:) thank you , Ain Mihkelson!

Heidi Sölba, President/Chairman of the Board at World Cleanup Day


Tule rända koos meiega!

Saad parema tervise, rõõmsama meele, uued ägedad tuttavad ja olulised taipamised.


Posted

in

by