Mis on päriselt sulle oluline?

Kohusetundlik pidur, kana mesipuusse surumine ja maailma parimad inimesed. Sisemiselt rahul ning tasakaalus. Need on vaid mõned märksõnad, mis eilsest kõlama jäid ja mille üle arutlesime.

Mida aeg edasi, seda keerulisem on olnud selgitada, mis asju ma teen.

Nii on ka eile avapaugu saanud Juhi arenguklubiga. See justkui on juhtimiskoolitus ja ei ole ka. Justkui on klubi ja ei ole ka. Lisaks veel matk tordile kirsiks.

Ilmselt seetõttu oligi äge. Olid mõnusalt sügavad arutelud ja lugude jagamised. Just nii nagu vanasti lõkke ümber. Kui rääkida sai sellest, mis päriselt loeb ja südamest tuleb.

Eriti teeb rõõmu, kui kohale jõuavad just õiged inimesed. Nii ka eile – mul on siiralt hea meel kohale tulnute üle. Esimesel korral küll neli osalejat ei saanud tulla, kuid sellest hoolimata oli äge. Teistele jäi aega rohkem, ja isegi siis jäi ajast puudu.

Õhtuks tundsin mõnusat väsimust, kuid see oli õnnelik väsimus. Selline, kus süda laulab rõõmust ja hing vihub hooga tantsu 🙂

Mis on päriselt oluline?

Viimase teemana vaatasime, mis on elus päriselt oluline? Mida tahad endast maha jätta lähedastele, kolleegidele, klientidele, kogukonnale?

Altpoolt leiad ühe juhendatud meeleharjutuse, et ka ise vastused neile küsimustele leida. Harjutuse tegemiseks võta umbes 30min rahulikku aega, leia segamatu koht ja kirjutusvahendid märkmete tegemiseks.

Mõnusat mõtisklemist ja olulisele keskendumist!

Autor: Ain Mihkelson

Video: Markus Bachmann, Fookus Space ruumides


Posted

in

by