Mida uut ja hinge minevat sügis toob?

Juhi arenguklubi

Hiljutisel hommikujooksul sain omamoodi „ilmutuse“. Olin pikalt mõelnud, kas sügisel juhtidega koolitusprogrammi teha või mitte. Natuke olin tüdinud tavalistest koolitustest ja koolitusruumides istumistest.

Seekordne kutse tuli aga hoopis sügavamalt, otse hingest. Kutsudes looma midagi uut ja inimestele hingeminevat, millest oleks juhtidel päriselt kasu. Midagi, mis võimaldaks kord kuus keskenduda tõeliselt olulisele – juhile endale ja talle olulisele. Toetada elu veel ägedamaks kujundamisel, kergelt ja mõnusalt. Nii sündiski Juhi arenguklubi, huvi korral saad siit täpsemalt lugeda.

Kui see sind kutsub, oled südamest teretulnud. Võid jagada ka hea kolleegiga, kui tunned, et see võiks midagi talle olla.

Raplamaa rabade päev 07.10.2023

07.10 toimub Raplamaa rabade päev. Teen sel päeval rahulikus kulgemises päikesetõusu ja päikeseloojangu matkad.

Kutsun ise neid hellitavalt gurmeematkadeks. Võtame aega, naudime vaikust ja rahu ning püüame raba olemusega kontakti saada. Õhtuse matka järel istume õdusas talus ja naudime tervislikku gurmeeampsu. Täpsema info leiad matkade kohta siit.

Rännakud looduses

Püha ruum

Möödunud pühapäeval nägi ilmavalgust uus podcast „Püha ruum“. Püüame sellega rahulikku olemist ja rõõmsat loomist inimeste ellu tuua.

Arutleme selle üle, mis on elus määravalt oluline ja kuidas selleni jõuda. Jagame väikseid „häkke“, mis aitavad elu paremaks teha ning püüame seda mitte ülearu tõsiselt teha. Youtube’s leiad selle siit, Spotifys siit. Peagi peaks see ka teistel suurematel platvormidel leitav olema.

Püha ruum

Lugemist

Sel nädalal tuli välja väga äge raamat „Rabatud“ Romet Vainolt. Ühelt ägedamalt looduses liikujalt, keda mina tean.

Olen raamatuga alles veerandi peal, kuid juba väga meeldib. See on hoopis sisukam lugemine kui niisama matkajutud. Romet kirjeldab enda teed ja otsinguid ning looduse seost hingemaastikega. Soovitan soojalt, kui loodus sinugi jaoks oluline on.

Soovin sulle ilusat rõõmsat sügist ja loodetavasti millalgi näeme.

Ain Mihkelson


Posted

in

by