JUHI5 kandideerimine on alanud

Kas vajad muutust, restarti või uusi ideid?
 
Või hoopis unistad oma organisatsiooni uutesse kõrgustesse lennutamisest?
 
Sügisel alustab Eesti juhtide arenguprogrammide lipulaev- JUHI5.
 
Usume, et Eesti võib olla parima juhtimiskultuuriga riik maailmas. Meid innustab see mõte ja me töötame selle nimel iga päev.
 
Meil on erinevad kogemused, meetodid ja tööriistad, kuid meid ühendab pikaajaline juhtimiskogemus ja usk inimeste annetesse.
 
Usume, et muutus algab igast inimesest endast ja juhil on väga suur mõju inimeste elu kvaliteedile.
 
Uuringute tulemused kinnitavad meie kogemusi – õnnelikud inimesed on tööl produktiivsemad ja efektiivsemad. Samas on Eestis veel väga palju arenguruumi- Gallupi uuringu järgi ei ole 85% töötajatest rahul oma tööga.
 
Kogemus näitab, et see, kuidas juht ennast tunneb ja mõtleb, mõjutab ka tema meeskonda ja organisatsiooni tulemusi.
 
Hea on näha, et tervliklik vaade inimesele hakkab Eestisse jõudma ja meie missiooniks on tuua see ka juhtimisse. Seetõttu töötame juhi kõikide tahkudega, aidates kasutada erinevaid intelligentsuse vorme ja oskusi.
 
JUHI5 on teekond, mis hõlmab juhti kui tervikut. Teadmist kuidas oma vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitseda ja toita nii hinge, keha kui vaimu.
 
Oleme vaimsed praktikad muutnud vastuvõetavaks ka juhtidele. See on loomulik juhi eneseregulatsiooni ja teadliku juhtimise osa, mis annab tänapäeval tugeva konkurentsieelise.
 
Meie missiooniks on aidata Eesti juhtidel võtta vastutust iseenda arengu eest. Võimaldades seeläbi organisatsioonides töötavatel inimestel kogeda iga päev inimeseks olemise parimat kogemust.
 
Terviklik arenguprogramm juhtidele JUHI5 on teekond, kus õpid kasutama oma andeid, mis aitavad Sul suurendada oma unikaalsust juhina, kasvatada oma meeskonna ja organisatsiooni potentsiaali ja tunda suuremat rahulolu enda saavutustest ja tasakaalust.
 
JUHI5 on loodud selleks, et viia Eesti juhtimiskultuur järgmisele tasemele ja olla eeskujuks kogu maailmale. Nii et Eestisse tullakse juhtimist õppima kogu maailmast.
 
Kui see mõte kõnetab sindki ja soovid ennast juhina täiendada, võta meiega ühendust.  Koos loome midagi suuremat kui me ise!
 
Vaata siit täpsemalt: https://juhi5.ee/


Posted

in

by